GenelStiller

Cottagecore İç Mimari Dekorasyon Stili

Cottagecore tamamen açık hava ve yavaş yaşamla ilgilidir. Karantinadan bu yana trend olan belirli bir tür rahat estetik fark edeceksiniz. Elbette, yazlık ev estetiğinden bahsediyorum. Kır çiçeklerini, pişirmeyi, işçiliği, nakış yapmayı, bitkileri veya bir peri masalına uyan herhangi bir titreşimi seviyorsanız, bu sizin için estetiktir. Cottagecore, iç dekorasyon söz konusu olduğunda rahatlığa yepyeni bir anlam katıyor, ancak o hayatı yaşamak için ormandaki gerçek bir kulübede yaşamanıza gerek yok! İşte odanızı hayallerinizdeki yazlık ev tasarımlarına bir adım daha yaklaştıracak fikirler.

Kır Çiçeği Duvar Sanatı

Kır çiçeklerinin botanik illüstrasyonları kadar kır evi estetiğinden hiçbir şey bahsetmez. Bir el sanatları dükkanında kır çiçeği duvar sanatını alabilir veya bunları suluboya kağıda istediğiniz herhangi bir çiçeği boyamak için sulu boya kullanarak veya gerçek hayattaki kır çiçeklerine çerçeveleyerek kendiniz yapabilirsiniz! 

Yapay Asma Yaprağı

Ev Bitkileri

Mantar Figürleri

Çiçekli Yatak

Eski Bir Ayna

Bir Çay Seti

Cottagecore’un basit yaşamında, her zaman çay zamanıdır. Odanızda bir fincan çöreklerle güzel bir öğleden sonra geçirin ve kendi peri masalı hayallerinizi yaşıyor olacaksınız.

Sütunlu Mumlar

Mum yakmak, odanızı canlandırmanın her zaman güzel bir yoludur. Mumları kullanmaya devam etmek ve bu yazlık estetiğe sahip olmak istiyorsanız, sütun mumları kullanmayı düşünün.

Bir Antika 

Şimdi, yazlık alanınızı tamamlamak için, o eski havayı getirmelisiniz. Bu, eski bir kameradan eski moda bir lambaya kadar değişebilir ve buna benzer şeyleri herhangi bir antika mağazasında bulabilirsiniz. Antikalar bu estetikle harikadır çünkü eski tarzdır ve büyükanne benzeri hisler verir. Eski göründüğü sürece mükemmel olacak.Cottagecore estetiği, basit hayata girmenize ve evde daha çok eğlenmenize yardımcı olacaktır. Cottagecore yolculuğuna başlama zamanı!

İlgili yazılar
DekorasyonGenelStillerTeknolojiTrendler

Minimalist İç Mimari Tasarım Nasıl Olmalıdır? 

Devamını Oku
DekorasyonGenelStillerTeknolojiTrendler

Rustik İç Mimari Tasarım Nasıl Olmalıdır?

Devamını Oku
DekorasyonGenelTeknoloji

Antre koridorunu tasarlarken dikkate almanız gereken bazı ipuçları

Depolama: Antre koridorunda yeterli depolama alanı sağlamak önemlidir. Ayakkabılar, ceketler…
Devamını Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir