BahçeDekorasyonDekorasyon İpuçlarıEv TurlarıMimariModaStillerTarihTasarımTrendler

İSKOÇ TARZI EV DEKORASYON İÇ MİMARİ STİL

İSKOCTARZI

İskoç tarzını evlerimizde vurgulayacağımız en önemli parça aslında simgesi olan bahsettiğimiz desendir.Her sene mutlaka ev dekorasyon ürünleri satan mağazalarda sezon koleksiyonlarında bu parçalardan mutlaka görüyoruz.Sıcaklığı,aileyi ve gelenekselleştirmeyi çağrıştırmasından dolayı romantik bir hissiyatı vardır.Şimdi iskoç tarzı evler yaratmak için bir kaç ipucu….

Salon/Koltuk Aksesuarları

Salonlar bu deseni kolaylıkla uygulamak için doğru bir yer olduğuna inanıyorum.Çoğu zaman bu desenler yastıklar,battaniyeler,koltuk örtüleri ve koltuk kumaşlarında görmekteyiz.Tek renk desensiz bir kanepenin üzerine tartan desenli yastıklar ve koltuk battaniyeleri ile kendi iskoç tarzınızı yakalayabilirsiniz.Kanepelerinizde sıcacık bir ortam yaratıcaktır.

potterybarn

Eğer lüx bir görünüm istiyorsanız,deri kanepeler ve kahve tonlarında mobilyalar ile kırmızı ekoseli kumaşlı yastıklar seçin.Bu desen koyu renkli mobilyalar ve deri ile sizce de aristokrat bir havaya bürünmedi mi?

https://decorathing.com

Bi çılgınlık yapıp ben bu deseni çok sevdim koltuğumun tamamını kaplatıcam diyorsanız  size dikkat çekici bir istoç tarzı kanepe modeli.SEE ALSO

Mutfak/Masalar

https://thehappyhousie.porch.com

Ham ahşap mutfak masasına ve torent sandalyelere sahipseniz tartan kumaş desenleri ile uyumuna bayılacaksınız.Masalarınızda natürel ahşap ve iskoç stili rüzgarı yaratabilirsiniz.Bu desenler ve ham ahşap mobilya seçimleri mekan da sıcak ve mütevazi bir ortam sağlamanıza sebep olacaktır.

Yatak odaları/Nevresimler

ralphlauren
ralphlauren

Yatak odalarınız için bu tarzı elde etmenin en kolay yolu nevresim takımları ve yatak örtüleridir. İskoç havasını yatak odalarında yaşatmak için bir nevresim ve yatak örtüsü size yeterli olacaktır.

İlgili Mesajlar
Mimari

İnstagram Adreslerimiz

View this post on Instagram #dekorasyonönerileri #dekoratifurunler #icmimar #dekor #new…
Daha fazla oku
Mimari

En İyi Aydınlatma Tasarımı Önerileri

İyi aydınlatılmış bir alan, girerken hemen fark edeceğiniz bir şeydir.Harika bir…
Daha fazla oku
Mimari

Ne Kadar Kumaş Gerekir?

İç mimari projeler de metraj hesaplaması çok önemlidir.Her zaman yenisini almaktansa güzel…
Daha fazla oku
Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin Bizin Takip Edin
MimariModa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir