DekorasyonMimariModaStillerTarihTrendler

İSKOÇ TARZI EV DEKORASYON İÇ MİMARİ STİL

İSKOCTARZI
İSKOCTARZI

İskoç tarzını evlerimizde vurgulayacağımız en önemli parça aslında simgesi olan bahsettiğimiz desendir.Her sene mutlaka ev dekorasyon ürünleri satan mağazalarda sezon koleksiyonlarında bu parçalardan mutlaka görüyoruz.Sıcaklığı,aileyi ve gelenekselleştirmeyi çağrıştırmasından dolayı romantik bir hissiyatı vardır.Şimdi iskoç tarzı evler yaratmak için bir kaç ipucu….

Salon/Koltuk Aksesuarları

Salonlar bu deseni kolaylıkla uygulamak için doğru bir yer olduğuna inanıyorum.Çoğu zaman bu desenler yastıklar,battaniyeler,koltuk örtüleri ve koltuk kumaşlarında görmekteyiz.Tek renk desensiz bir kanepenin üzerine tartan desenli yastıklar ve koltuk battaniyeleri ile kendi iskoç tarzınızı yakalayabilirsiniz.Kanepelerinizde sıcacık bir ortam yaratıcaktır.

potterybarn

Eğer lüx bir görünüm istiyorsanız,deri kanepeler ve kahve tonlarında mobilyalar ile kırmızı ekoseli kumaşlı yastıklar seçin.Bu desen koyu renkli mobilyalar ve deri ile sizce de aristokrat bir havaya bürünmedi mi?

https://decorathing.com

Bi çılgınlık yapıp ben bu deseni çok sevdim koltuğumun tamamını kaplatıcam diyorsanız  size dikkat çekici bir istoç tarzı kanepe modeli.SEE ALSO

Mutfak/Masalar

https://thehappyhousie.porch.com

Ham ahşap mutfak masasına ve torent sandalyelere sahipseniz tartan kumaş desenleri ile uyumuna bayılacaksınız.Masalarınızda natürel ahşap ve iskoç stili rüzgarı yaratabilirsiniz.Bu desenler ve ham ahşap mobilya seçimleri mekan da sıcak ve mütevazi bir ortam sağlamanıza sebep olacaktır.

Yatak odaları/Nevresimler

ralphlauren
ralphlauren

Yatak odalarınız için bu tarzı elde etmenin en kolay yolu nevresim takımları ve yatak örtüleridir. İskoç havasını yatak odalarında yaşatmak için bir nevresim ve yatak örtüsü size yeterli olacaktır.

İlgili Mesajlar
MimariTrendler

Evinizi Virüssüz Tutmak için Temizleme Rutinleri

Mutfağınızın, banyonuzun ve diğer yüksek trafikli alanlarınızın temiz ve dezenfekte…
Daha fazla oku
Mimari

Coronaya Karşı Ev Düzenimiz Nasıl Olmalıdır?

Coronaya karşı düzenimiz nasıl olmalıdır ne gibi önlemler almalıyız sizler için…
Daha fazla oku
DekorasyonMimariModaStillerTarihTrendler

HOLLYWOOD REGENCY EV DEKORASYONU

HOLLYWOOD REGENCY NEDİR? Hollywood Regency Bazen de Regency Moderne olarak da bilinen…
Daha fazla oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir