DekorasyonStiller

Hollywood Glam Tarzı Dekorasyon İç Mimari Stil

Hollywood Glam Tarzı Dekorasyon İç Mimari Stil
Hollywood Glam Tarzı Dekorasyon İç Mimari Stil

Çağdaş Hollywood Glam “Wow” faktörü ile ilgili. Cesur bir genel tasarıma sahip karışık çizgiler, bu eşsiz bir tarz haline getirir. Hollywood Glam, 1920’lerden beri etrafta olmuştur ve şekillerde daha resmidir, böylece Çağdaş’ın temiz ve basit çizgilerini tamamlar. Bu kombinasyon, daha eski bir şeye yeni bir yaş hissi getiriyor. Bu nedenle, odalar eklektik ve iyi seyahat edilmiş hissediyor.

Çağdaş Hollywood Glam

Blossom Studio Tasarım

Çağdaş Tanımlama

Sadelik, Çağdaş için temel amaçtır. Düz çizgiler, minimal renk, açık alanlar ve sınırlı miktarda ekstra aksesuar ve mobilya ile taşınır. Basitlik sayesinde, kişisel eşyaların farkındalığı var. Büyük olasılıkla çöp veya “toz toplayan” eşyalardan hoşlanmıyorsunuz. İşlerin yoluna girmediği temiz bir sayfa açmayı tercih edersiniz. O zaman mobilyaya daha fazla önem verilir, çünkü gözlemlenecek daha az şey vardır.

Tasarım Jonathon Adler / Via Domaine

Hollywood Glam’i tanımlamak

Hollywood Glam mutlaka Çağdaş’ın zıttı değildir, ancak hedefidir. Grandeur’u eşyalarından istiyor. Daha büyük, daha iyi, ister boyut ister cesaretli renkler ve dokular olsun. Hollywood Glam, sıcak pembe, kırmızı, koyu yeşillikler ve büyük desenler gibi koyu renklere sahiptir. Odadaki hafif eşyalarla kontrast oluşturmak için siyah kullanır.

Heather Scott Home ve Tasarım Tasarım

Genellikle, rengin odanın etrafında dans etmesini yansıtan aynalar veya yüzeyler vardır. Kuşkusuz, en yaygın metal altındır. Bu odaya prestij kazandırmanın başka bir yoludur. Hollywood Glam evlerinde kürk, ağır perdeler, kadife koltuklar ve kadın resimleri sıkça görülmektedir. Ünlü Regency Hollywood tarzını andıran her şey düşünceli bir şekilde odaya konur.

Tasarım Jean-Louis Denoit

Çağdaş Hollywood Glam’ini Tanımlamak

Hollywood Glam, Çağdaş stile ışıltı katar. İki stil bir araya gelerek birbirlerini dengelerler – büyük bir ortaklık için. Hollywood Glam’in çağdaş tonları, Hollywood Glam ise Contemporary’e daha fazla ilgi gösteriyor.

Marcus Design ile

Eviniz utangaç için değil, aslında iç divalarınız memnuniyetle karşılandı! Stilin çok eğlenceli ve kadınsı. Hayattaki daha ince şeylerden zevk aldığınızı, çağdaş stilin sadeliğini getirdiğinizden beri iğrenç olmayan bir şekilde iletmek istersiniz. Çağdaş Hollywood Glam, renk, aksesuar ve dokularda daha cesur olurken, form olarak düşünceli olarak basittir.

Vogue Living ile

Hollywood Glam’in Tarihi Amerika’da bazı kökleri var, bu yüzden bazı klasik ve daha eski stiller ortaya çıkıyor. Contemporary tasarımı bile 1960’ların başındaki tasarımlarını çekebilir. Bu, 60’lı yılların korkak şekillerinden bazılarını göreceğiniz anlamına gelir; bu, yalnızca zaten eksantrik bir odaya büyüleyici tasarım ekler.

Evinizi Daha Çağdaş Hale Getirmek İçin Kolay Aksiyon Ürünleri Hollywood Glam

  • Yansıtıcı nesnelerle ışıltı ve çekicilik katın. (Aynaları ve birçoğunu düşünün! Metalik ayaklı mobilyalar. Cam ve altın her zaman aksesuarları ve sanata göz kamaştırmanın harika bir yoludur.) High Fashion Home , çok çeşitli benzersiz metalik aksesuarlara sahiptir.
  • Tek bir baskın renk ile bir renk şeması seçin ve buna bağlı kalın. Örneğin yeşil dokunuşlarla pembenin farklı tonları. Sanata, yastıklara ve aksesuarlara bazı siyah vurgular eklemeyi deneyin.
  • İstediğiniz her yere kadife bir dokunuş ekleyin! Bunun küçük bir yan sandalye, yastıklar veya perdeler olup olmadığı.

Tasarım John Richard

Hollywood Glam Tarz için İç Mimara İhtiyacınız mı var?

İlgili Mesajlar
DekorasyonMimariModaStillerTarihTrendler

HOLLYWOOD REGENCY EV DEKORASYONU

HOLLYWOOD REGENCY NEDİR? Hollywood Regency Bazen de Regency Moderne olarak da bilinen…
Daha fazla oku
DekorasyonMimariTarihTrendler

İnstagram Adreslerimiz

View this post on Instagram #dekorasyonönerileri #dekoratifurunler #icmimar #dekor #new…
Daha fazla oku
DekorasyonMimariModaTrendler

En İyi Aydınlatma Tasarımı Önerileri

İyi aydınlatılmış bir alan, girerken hemen fark edeceğiniz bir şeydir.Harika bir…
Daha fazla oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir